Detský sprievodca – Vysoké Tatry

Na blog dlho nepribudol žiadny príspevok z cestovania. No nie preto, že by sme prestali cestovať. Skôr preto, že nestíhame príspevky písať. A možno aj preto, že blog nie je v zozname priorít pri troch deťúrencoch na prvom mieste.

No vôbec sme nelenili a na svete je

Detský sprievodca – Vysoké Tatry

Sprievodca Vysokými Tatrami pre všetky zvedavé deti, ktoré majú v hlave kopec otázok a chcú spoznať Slovensko a jeho krásy!

Môžete si ho u nás zaobstarať, stačí napísať na: info@luckyfamily.eu

10 interaktívnych stierateľných kartičiek

luckyfamily-detsky-sprievodca-vysoke-tatry

O čo vlastne ide? Detský sprievodca je stvorený pre deti. Napísali sme o Vysokých Tatrách jednoduchý a krátky text, zrozumiteľný pre deti. Text sme nechali vytlačiť na stierateľné kartičky. Dokopy ich je 10. Plus jedna bonusová karta navyše – nestierateľná, na ktorú si môžu deti kresliť aj farbičkami. Kartičky sú vo formáte A6. 

Kartičky sú interaktívne. Väčšinou je na jednej strane informácia o Vysokých Tatrách – napríklad o najvyšších štítoch. Na druhej strane si deti nájdu úlohu, kvíz a pod., ktorý môžu deti riešiť už počas cesty na hory, alebo kamkoľvek sa vyberiete. Na kartičky sa píše popisnou fixkou, ktorá je súčasťou balenia. Fixka má na konci malú hubku na stieranie. 

vysoke-tatry-ulohy-pre-deti

Aby mali deti kartičky pekne pokope, šijeme k nim šikovný látkový obal na mieru. Je v piatich vyhotoveniach a môžete si vybrať z dvoch variánt – obal so šnúrkou, ktorý sa dá zavesiť na krk, alebo kazetový obal do ruky. 

vysoke-tatry-obal-pre-deti-handmade

vysoke-tatry-obal-pre-deti-handmade

CENA:

kartičky 10 kusov 4,99 EUR

ručne šitý látkový obal 7,00 EUR

sada (kartičky + obal) 9,99 EUR

Každá sada kartičiek obsahuje popisnú fixku a bonusovú kartičku navyše. Kartičky a obaly sa dajú kúpiť samostatne, alebo spolu ako sada za výhodnejšiu cenu.

Objednávky: píšte na info@luckyfamily.eu alebo správu na FB.

Pre koho je Detský sprievodca určený?

Pre všetky zvedavé deti, ktoré zaujíma, ktorý je ten a tamten vrch, čo je nadmorská výška, ako vznikli plesá…. Jednoducho majú v hlave vždy kopec otázok, ktoré ani my, dospeláci, často nevieme z fleku zodpovedať. Ruku na srdce – viete, čo je endemit? Alebo ktorý zo štítov je Gerlachovský, keď prechádzate okolo Tatier? Alebo že národný park má svoj návštevný poriadok? Alebo poznáte legendu o tom, ako vznikli v Tatrách plesá? To všetko a omnoho viac sa dozviete vy aj vaše deti z kartičiek…

Detský sprievodca je ideálny pre predškolákov a školákov – prvý stupeň (čiže pre deti vo veku 5-10 rokov). Deti sú v tomto veku zvedavé, pýtajú sa na okolitý svet a vedia si už samé čo-to prečítať, alebo prečíta rodič :-). 

vysoke-tatry-obal-pre-deti-handmade-motiv-vtacikyvysoke-tatry-obal-pre-deti-handmade-namornicky-motiv vysoke-tatry-obal-pre-deti-handmade-cicmany

 

Ďakujeme za každú objednávku aj za odozvy, že kartičky sú super, tešíme sa z toho :-).  Veríme, že kartičky sa budú páčiť všetkým, ktorí ich budú vlastniť. Tešíme sa na ďalšie objednávky a aj na vaše spätné väzby a fotografie 🙂

A jedna prosba: Text a motívy na kartičky sme precízne a starostlivo vyberali, vymýšľali, tvorili. Bola to fuška :-).  Prosíme rešpektujte našu prácu a námahu a nenechajte kartičky kopírovať! 

 

Pridaj komentár